Сторінки

неділя, 19 жовтня 2014 р.

Всеукраїнський день боротьби з захворюванням раком молочної залози«Що страшно при раку, так це те, що він завжди перевершує найгірші очікування»
 Тоні Парсонс
17 січня 2005 року президент України своїм указом заснував Всеукраїнський день боротьби з захворюванням раком молочної залози. Цей день був призначений на 20 жовтня. З того моменту під гаслом антиракової боротьби в Україні щорічно проводяться заходи, присвячені проблемі онкологічних захворювань молочної залози.


«З якою б непристойністю рак не катував і не мучив тебе сьогодні, завтра все зможе стати ще гірше»
— Тоні Парсонс
До групи ризику захворіти на рак молочної залози схильна практично кожна жінка і багато чоловіків. Найчастіше ця онкологічна проблема наздоганяє жінок у віці понад 40 років із спадковою схильністю до даного захворювання. Факторами додаткового ризику медики називають пізню менопаузу, куріння, пізні перші пологи, переривання вагітності, ожиріння, несприятливу екологічну ситуацію і т.д.«Світ — це сам себе пожираючий рак»
 Генрі Міллер
Всеукраїнський день боротьби з захворюванням раком молочної залози створений для того, щоб звернути увагу громадськості на стрімке зростання показників захворюваності на рак грудей в Україні. Крім того, цей день звертає увагу всіх жінок на необхідність проведення своєчасної діагностики для раннього виявлення Всеукраїнський день боротьби з захворюванням раком молочної залози онкологічних патологій.


«— Ти добре виглядаєш!
— Дякую, в мене рак!»

 «Секс у великому місті»
Немає коментарів:

Дописати коментар